Kõvasulamist lõiketerad, lõikekettad

Üha konkureeritumas tootmises on efektiivsuse tagamiseks kasutusel mitmed meetodid – üheks neist on  üleminek kõvasulamist lõikeinstrumentidele. Võrreldes tööriista terasest lõikuritega on kõvasulamist terad ligikaudu 5..15 korda pikema kasutuse ajaga. Põhilised kasutusvaldkonnad on täna lehtmetalli töötlus, põllumajandus ja autotööstus (vaiba lõikamine). Meie pakume kliendi jooniste või detailide põhjal kõvasulamterade valmistamist ja hilisemat teritust.

 

Kettad

Kõvasulamist lõikekettaid kasutatakse pidevates lõikeoperatsioonides, kus tööriistadele on seatud eriti kõrged nõudmised. Sellised tootmised on näiteks abrasiivide lõikamine või mittemetalsete materjalide töötlemisel (tsement plaadid, erinevad purustid)Pakutavate ketaste diameetrid on alates 12 mm kuni 250 mm diameetriga ning paksusega 0,6 mm kuni 5 mm.

Koobalti sisaldus 6 kuni 20%

Saatke päring SIIT

Terad

Kõvasulam lõiketerad, vaibanoad, templid ja teised tööriistad muudavad tootmisliini efektiivsemaks. Teritusintervalli mitmekordse pikenemise tõttu säästetud tööaega on üha enam hakatud hindama.

Valmistame kõvasulamterad vastavad Teie jooniste või olemasoleva tööriista järgi.

Saatke päring SIIT